Sám doma 3

29. května 2007 v 16:58 | Jessica |  Sám doma

Sám doma 3

Home Alone 3

Sám doma 3 - Home Alone 3
Motto: Špatné zprávy pro lupiče ... opět je tu malý hrdina! Typ filmu: Komedie Rok výroby: 1997 Hrají: Scarlett Johansson , Alex D. Linz , Olek Krupa , Kevin Kilner , Baxter Harris , Kevin Gudahl , Freeman Coffey , Neil Flynn , Tony Mockus Jr. , James Chisem , Darwin Harris , Joseph Luis Caballero , Darren T. Knaus Popis: Osud celého lidstva visí na vlásku, ale na štěstí se temné síly zla ještě nesetkaly se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku ukradnutý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Alex je sám doma a je pevně odhodlán svůj klid ubránit za každou cenu! Třetí pokračování úspěšných komedií tentokrát s novou dětskou hvězdou Alexem D. Linzem v roli Alexe.
Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Zatímco teroristické špičky s chystají k loupežnému útoku, opuštěný Alex si hoví v pohodlném bytě na okrají Chicaga a je pevně odhodlán i připraven svůj klid ubránit za každou cenu!
Sám doma 3 (Home Alone 3) (USA 1997, 100 min.) Milý a neporazitelný chlapeček je opět nucen postavit se lupičům, kteří nemají ani páru o tom, jak ďábelský protivník se pod jeho úsměvem skrývá... V hlavních rolích pokračování úspěšných komedií Alex D. Linz, Olek Krupa a David Thornton, režie Raja Gosnell.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama