rozhovor s TH by BRAVO

22. června 2007 v 17:43 | Jessica |  Rozhovory s Tokio Hotel
Novinky u Tokio Hotel! Při BRAVO-termínu překvapil Georg se svěžím účesem - a kapela se vzkazem fanouškům!
Něco překvapivého ukázal Georg (20) při termínu interview s BRAVEM. Jeho legendární hříva ztratila něco na délce! V exkluzivním rozhovoru vysvětluje basista svůj nový účes - a jeho kamarádi z kapely Bill (17), Tom (17) a Georg (18) odhalují tajemství svých nových plánů...
BRAVO: Georgu, proč máš teď kratší vlasy?
Georg: Už dlouho jsem si hrál s myšlenkou, nechat si tu hřívu trochu zkrátit. Vlasy byly v poslední době opravdu příliš dlouhé. Takže jsem šel doma rychle ke kadeřníkovi a daroval jsem tam pár centimetrů. Opravdu v pravý čas, předtím než se rozeběhla promo-tour Evropou...
BRAVO: Mimochodem Evropa - jste hodně na cestách v zahraničí - jak se vám tam daří?
Bill: Po Evropě už cestujeme rok. Musím říct, že je to vzrušující a zažíváme hodně zajímavých věcí. Ale s některými zvyky v jiných zemích se asi nikdy nespřátelím. Vzrušující je také to, že se pořád těšíme přijet domů!
BRAVO: Vaše anglické album je v prodejnách také u nás - jaké jsou reakce fans v Německu?
Tom: Na našech autogramiádách mi hodně fans řeklo, že "Room 483" je velmi cool. Doufáme, že se líbí hodně lidem. Takže, sice jsme každý song nahráli nově, ale jsou to přece ještě pořád stejné songy. Akorát v angličtině. Jeden fanoušek nám napsal: "Děkuju!!! Konečně už nemusím střídat "Schrei" a "Zimmer 483"! Na "Room 483" jsou spojeny ty nejlepší songy - na skvělém albu!"
BRAVO: Budou další videoklipy pro anglické songy?
Georg: Doposud jsme v anglické verzi natočili "Schrei", "Durch den Monsun", "Übers Ende der Welt" a "Spring nicht".
Tom: Takže, já jsem přece měl zájem natočit klip k "Reden", ale ve verzi od 18! (hlasitý smích)
Georg (smích): To budu dělat taky! - Byla by to jen zábava! Doposud nebyl naplánován žádný další videoklip v angličtině.
BRAVO: Mnoho fans je smutných, protože v roce 2007 nebudou v Německu žádné Open-airs...
Tom: To nám je líto. Člověk by ale neměl zapomínat: Teprve sotva před čtyřmi týdny jsme skončili v Německu první část naší Evropské tour. Na jedné straně nás to samozřejmě mrzí, že nás naši němečtí fans tak postrádají. Na druhé straně jsme za to ale šťastní, že na nás i tak nezapoměli. My je totiž taky absolutně postrádáme!
BRAVO: Nemáte strach, že vám fans utečou, když jste tak moc na cestách?
Všichni: Ne, to by naši fans určitě neudělali.
BRAVO: Odvolané vystoupení na RTL show "Let´s dance" zajistilo u fans velký rozruch...
Georg: Buďte si jistí. Nikdy bychom žádný termín prostě jen z chuti nebo z nálady neodřekli. To jsme nikdy nedělali a nikdy dělat nebudem - to bylo naposledy.
BRAVO: Co bude k vidění na vašem dalším DVD?
Bill: Kompletní Live-show a spoustu dokumentárního materiálu! Tentokrát jsme byli pořád dokola celé hodiny doprovázeni, až člověk zapoměl, že ho někdo celý den natáčí. Já osobně jsem velmi napjatý, neboť jsme z toho skoro ještě nic neviděli!
Tom: Takže, já jsem byl přece obtížný pro dvě kameramanky, pak jsem je tak trochu měl....
Bill: ...jo, jo, to je dobrý! Ale nejdůležitější byl pro nás záznam koncertu v Oberhausenu! O tom je přece také naše Live-DVD.
Georg: Doposud je ale ještě spousta materiálu ve střižně. Když celý měsíc natáčíš a pak ještě stříháš velký koncert, něco to docela trvá. Nechceme toho moc slibovat, ale na konci léta by to mělo být hotové!
BRAVO: Chcete svým německým fanouškům ještě něco říct?
Bill: Věřím, že nejsmutnější by bylo, kdyby nikdo někoho nepostrádal a nemyslel by na něj, když zrovna není každý den v televizi. My na vás každopádně myslíme často a necháváme si tak v mysli, že si vás aspoň můžeme s sebou "vzít".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se jmenuje Billova a Tomova maminka?

Tereza
Laura
Simona
Rebecca

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama