:( tomiček se přizná...

4. června 2007 v 7:52 | Jessica |  Novinky Tokio Hotel
Doteď byl kolem tohohle tématu trochu záhadný. Jeho motto vždycky bylo: Gentleman si to užívá a mlčí o tom. - V Bravu Tom odhaluje napoprvé, co se opravdu u Tokio Hotel stalo.
Mají toho hodně společného a přesto jsou tak rozdílní! Minulý týden zpěvák Tokio Hotel Bill (17) překvapil každého v Bravu se svými pocity kolem lásky: "Nebyl jsem zamilovaný dva roky a někdy se cítím sám." Nyní i jeho dvojče každého překvapilo s jistými osobními záležitostmi! Populární kytarista ukazuje v exklusivním interview pro Bravu, že nežije tak ostýchavě. Stává se, že má někdy dívku na jednu noc! A už dokonce byl předtím i s fanynkou! Trochu bližší pohled od zákulisí. Co se opravdu stalo u Tokio Hotel! Doteď byl kolem tohohle tématu trochu záhadný. Jeho motto je: Gentleman si užívá a mlčí o tom. Přesto jsme to dokázali! Pro Bravo Tom konečně odhaluje svoje tajemství o své noci - s fanynkou!
Bravo: Sex s fanynkami - jak je to?
Tom: Může se stát! Některé naše fanynky jsou opravdu sladké. Proč bych je měl vyloučit? (smích)
Bravo: Aha! Měl jsi nějaký speciální zážitek s fanynkou?
Tom: Byla tady tahle situace během loňského Schrei-tour. Po koncertě jsme jeli přímo do hotelu našim tourbusem, před hotelem stále čekaly fanynky. Dávali jsme autogramy asi 30 minut, potom jsem chtěl opravdu jít do postele.
Bravo: Opravdu?
Tom: Vyjel jsem schody výtahem. Na chodbě do mého pokoje byla dívka. Když jsem k ní přišel, opravdu se na mě krásně usmála. Usmál jsem se na ni a vešel jsem do mého pokoje.
Bravo: Takže se nic nestalo?
Tom: Stalo! (smích) O pár minut později zaklepala znova na moje dveře. Zrovna jsem si připravoval koupel a zapnul televizi. Potom prostě zničehonic tam byla zase na chodbě a opět se na mě usmála. Nejdřív jsem se ji zeptal, co se děje. Řekla mi jenom, že se mnou opravdu chtěla být a šibalsky se na mě usmála. Tak jsem řekl: "No ok, budeme spolu v mém pokoji..." Potom se na mě opravdu totálně krásně usmála. Pustil jsem ji prostě dovnitř. Po koncertě jsem vždycky trochu emocionální a nejsem úplně zodpovědný (usmívá se)! Pár sekund potom jsem si uvědomil, že možná nebyl tak dobrý nápad pustit cizí dívku do mého pokoje. ale už byla uvnitř - nemohl jsem ji už prostě vyhodit ven nebo co? (šklebí se)
Bravo: A potom jsi prostě šel teda do vany nebo co?
Tom: Ne! Vypnul jsem vodu a přinesl nám nějaké drinky z minibaru. Závěsy jsou vždycky zatažené v mém pokoji a také mám "Nevyrušovat" na dveřích - i když jsem víc než jeden den na hotelu. Nemám rád, když prostě někdo jenom tak přijde doplnit minibar nebo tak. Oops, trochu odbočuji...
Bravo: Vysvětli co se stalo potom?
Tom: Jenom jsme seděli na posteli a smáli se jeden na druhého. Chvílemi se podívala na televizi, ale nic neřekla. Tak jsem ji řekl: "Pro někoho, kdo se mnou chce být jsi velmi tichá." To se na mě usmála a přiblížila se ke mě. No, potom šli všechny zábrany pryč.
Bravo: A jaké to bylo?
Tom: Bylo to fantastické! Věřím, že jsme oba měli velmi dobrou noc. Samozřejmě, nebudu zveřejňovat detaily. Ale bylo jí 17 a brzy 18.
Bravo: Slavili jste její narozeniny?
Tom: Ne (smích)! Její narozeniny byly pouze o pár dnů déle. Ale bylo by to velmi milé.
Bravo: Co se stalo po sexu?
Tom: Po tom jsme byli velmi hladoví a tak jsem zavolal hotelovou službu. Bylo špatné, že bylo po jedenácté hodině večer a měli pouze noční menu. Ale já jsem opravdu toužil po něčem, co je na denním menu. Zeptal jsem se jí, jestli by chtěla taky, protože je to moje oblíbené. Tak jsem to řekl hotelové službě a po deseti minutách jsem ho přemluvil. Jen o pár minut později jsme jedli těstoviny s rajčaty a smetanovou omáčkou a sýrem.
Bravo: Viděl jsi ji vícekrát než jenom jednu noc?
Tom: Ne, i když to bylo velmi pěkné, zůstalo to jednou nocí. Řekl jsem si jí o telefonní číslo a dala mi ho. Usmála se a řekl mi, že ji stejně nezavolám, a že to ani nečeká a k tomu jsem nic ani říct nemohl. Nezněla skrz to naštvaně, protože stále zněla sladce.
Bravo: A zavolal jsi jí?
Tom: Ne, ještě ne.
Bravo: Měl bys jí možná zavolat při příštím turné?
Tom: Možná, ale nikdy nevíte, co se stane na příštím turné, že? Normálně tyhle věci neplánuji. Když se tohle prostě stane, je to mnohem hezčí! Miluji prostě to jaký jsem. Bill je totálně odlišný v těhle věcech, čeká na svoji pravou lásku a prostě neuznává, že já shledávám tyhle vztahy na jednu noc velmi emocionálními, bez ohledu na to, jestli se to stane spontánně nebo ne. Kdybych tohle řekl Billovi, klidně by mě i zastřelil (směje se) - ale samozřejmě, že tohle jsem mu nikdy neřekl, máme spousty jiných věcí na kterých se zase shodneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se jmenuje Billova a Tomova maminka?

Tereza
Laura
Simona
Rebecca

Komentáře

1 engel engel | Web | 5. června 2007 v 20:16 | Reagovat

ahojky, moc pěkný blogís...jukněte pls taky na můj a kdyžtak nechte nějaký ten komentík...díky

2 Sarah Sarah | 14. února 2008 v 11:45 | Reagovat

V bravu?? Kolik ti proboha je?? no ajsně, už chápu proč v bravu... jinde tich magorech nepíšou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama