Lindsay Lohan-životopis

10. listopadu 2007 v 11:43 | Jessica |  lindsay lohan
Lindsay Morgan Lohan
Herečka, Modelka, Zpěvačka
Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: Rak
Rodiče: už spolu nežijí, matka Dina je v současné době Lindsina manažerka, otec Michael úspěšný obchodník
Sourozenci: Michael, Aliana, Dakota
Životopis:Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.
Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonca MTV music awards moderovala článek... osobnosti.cz
Celým jménem Lindsay Morgan Lohan se narodila 2.7.1986 v Cold Spring Harbor ( New York). Před kameru se dostala už ve třech letech v reklamách Pizza Hut, Calvin Klein, Kids aj. Ve svých deseti se objevila v opeře Another World. Prvním filmem byla komedie Past na rodiče kde dostala hned dvojroli - zahrála si obě dvojčata která se neznají kvůli rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu s ní Disney podepsal smlouvu na 3 filmy. K televizi se Lindsay vrátila v roce 2000, ve filmu Life - Size a v pilotním díle show Bette. O dva roky později pokračovalo televizní účinkování v Najděte stopu (příběh o novinářce školních novin která objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učitele). V roce 2003 se objevila v komedii Mezi námi děvčaty a současně vyšlo její debutové album Speak. V 18 letech se LL přestěhovala do Los Angeles kde natočila Zpoveď královny střední školy a do konce roku 2004 ještě komedii Protivný sprostý holky, která jí vynesla dvě ceny. Další role má ve filmech Můj auťák brouk, Just my luck nebo A praire home companion.
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a si tady?

ANO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama